НАЯВНІСТЬ АКТУАЛЬНА | ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ДО 14:00 ВІДПРАВКА В ТОЙ ЖЕ ДЕНЬ (крім неділі)
Укр
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Вік
Бренд
Сортування:
спочатку нові
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою

Креативні скретч набори для розвитку уяви

Творчість — рушійна сила розвитку для дітей. Саме у творчому процесі діти дізнаються для себе щось нове, розвивають базові навички. Важливо обрати відповідний вид розвитку для дитини, щоби розкрити її таланти. Має попит у дітей скретч арт, котрий і одночасно відрізняється простотою виконання і креативністю. Скретч арт це продряпування малюнків на затемненому тлі. Оригінальні набори для скретч арту купити в Україні ви можете в магазині «Калейдоскоп».

Скретч-арт

Особливості та переваги скретч арту

Скретч арт — це різновид мистецтва, котрий дозволяє створювати яскраву картину в кількох кольорах.

Підвищену цікавість у дітей ця техніка викликає завдяки оригінальному виконанню. На цупкий аркуш нанесено темне покриття, котре потрібно продряпувати спеціальною ручкою. Таку техніку можна порівняти з лотерейним білетом, тільки в скретч арті площа картини набагато більша. Готовий малюнок складається з великої кількості штрихів, тому нагадує гравюру.

Ця техніка має ще іншу назву — граттаж (з французької «дряпати»). Просто кажучи, граттаж це імітація гравюри на картоні, котра начебто створена тонким різцем на поверхні полотна.

Як використовувати набори скретч арту?

Тут немає нічого складного, саме тому такі набори можна купувати дітям від 5 років. Проте процес продряпування вимагає усидливості та концентрації уваги, тому така техніка допоможе дитині навчитися виконувати якусь роботу тривалий час. Навіть якщо у вас дуже непосидюча дитина, спробуйте купити простий набір для скретч арту. Цікавий та захопливий процес змусить малечу провести певний час, створюючи картину.

Невеликі набори можна обрати не лише для домашнього дозвілля, але й для дороги. Така техніка гарно заспокоює — у продряпуванні картини ви й не помітите, як минула дорога.

Заготовку потрібно помістити на тверду поверхню, взяти ручку (різець), злегка натискаючи провести лінію. Починати краще з верхнього лівого кута. Крихти верхнього шару потрібно зняти серветкою, після цього ви побачите блискучу лінію контрастного кольору. Малюнок, залежно від тематики набору, може бути золотим, сріблястим, мідним або кольоровим. Поступово проводячи ручкою по заготовці, ви проявите всю картину.

Важливо слідкувати, щоби заготовка не заламувалась, бо на ній залишаться сліди.

Окрім вироблення усидливості та покращення концентрації, скретч арт має й інші позитивні впливи:

  • покращення фантазії, креативного мислення, адже робота з оригінальними картинами розвиває почуття прекрасного;
  • покращення дрібної моторики, що особливо актуально для маленьких дітей;
  • розвиток просторового мислення.

Звісно ж не можна забувати про те, що створення картин у техніці скретч арту покращує настрій та викликає прилив позитивних емоцій.

Набори для скретч арту популярні не лише у дітей, але й у дорослих. Варто обрати відповідний набір, з цікавою тематикою, щоби провести декілька вечорів цікаво та різноманітно. Таке дозвілля, окрім усіх позитивних ефектів, має ще й заспокійливий вплив на нервову систему.

Також мама разом з малюком можуть разом створювати справжні шедеври в техніці скретч арт. Коли картина готова, її можна почепити на стіну, за бажанням малюнок можна оформити в рамку.

Особливості асортименту наборів скретч арту

В магазині «Калейдоскоп» представлені різноманітні набори для скретч-арту, котрі дозволять створити не просто картини, а елементи декору.

Стандартний комплект для скретч арту складається з таких компонентів:

  • декілька полотен з зображеннями;
  • кілька олівців для зняття захисного шару;
  • ластик;
  • інструкція.

Кожен рух спеціальною ручкою знімає чорний шар фарби, проявляючи кольорове зображення.

Набори для скретч-арту

Деякі набори містять у складі невеликі картинки, котрими можна прикрасити кімнату, після того як вони перетворяться на різнобарвні гравюри.

Особливий попит у маленьких принцес мають набори, котрі дозволяють створити крильця феї. Коли дівчинка разом із мамою повністю продряпає крильця, їх можна закріпити на спині.

Допомогу у виборі наборів для скретч арту вам нададуть у магазині «Калейдоскоп».

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Політика конфіденційності.