НАЯВНІСТЬ АКТУАЛЬНА | ВІДПРАВКА 1-2 ДНІ
Укр
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Бренд
Вік
Сортування:
спочатку нові
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою

Цікаві та креативні набори для юних робототехніків

Сучасні діти часто проявляють інтерес до моделювання різноманітних механізмів, конструювання моделей. Спрямувати захоплення дитини в потрібне річище можна, якщо віддати її на гурток робототехніки. Також ви можете набори для робототехніки купити в Україні, представлені в широкому асортименті в магазині «Калейдоскоп».

Робототехніка

Переваги захоплення робототехнікою

Майбутнє, про яке ми читали в книгах, вже настало — віртуальна реальність, відео перемовини, роботизовані авто, компактні навушники-мушлі. Ці та інші явища були описані видатними фантастами у своїх романах.

Поступово «розумні» прилади (машини, гаджети, домашня техніка) все більше входять у наше життя. Тож конструювання робототехніки — не лише цікаве дозвілля, але й можливість знайти для себе перспективну роботу в дорослому житті.

На заняттях з робототехніки діти вчаться конструювати, пізнають на практиці закони механіки та фізики. На навчаннях можуть застосовуватися готові комплекти, а також окремі плати, на основі яких діти створюють робочі моделі.

Заняття роботехнікою стимулюють розвиток дітей в різних напрямках. Найперше юний конструктор отримує додаткові знання, котрі допоможуть як у школі, так і в подальшому навчанні.

Серед інших важливих впливів роботехніки варто відзначити:

 • Діти експериментують з технікою, вчаться майструвати різноманітні машини своїми руками, розвивають уяву та творчі здібності.
 • Дітки, котрі займаються робототехнікою, мають краще розвинуті увагу, концентрацію, посидючість, логічне мислення. Також робота з дрібними деталями покращує дрібну моторику та точність рухів.
 • У процесі збирання робочих моделей роботів діти не просто отримують теоретичні знання, але й впроваджують їх на практиці. Саме тому в дітей, котрі займаються робототехнікою, менше проблем при вивченні математики та інших точних наук.

Ще один важливий плюс занять у гуртках робототехніки — спілкування з ровесниками, вміння працювати разом в команді. Також такі гуртки дають можливість знайти друзів, покращити навички комунікації.

Популярні ігрові набори для робототехніки

В магазині «Калейдоскоп» ви можете обрати один з ігрових наборів. Така покупка буде актуальною, незалежно від того, чи відвідує ваша дитина гурток робототехніки чи займається вдома.

Один із популярних наборів є аеромобіль — конструктор, котрий рухається за допомогою енергії повітряного потоку. Щоби скласти таку модель, не потрібна додаткова техніка — всі деталі складання ретельно описані в інструкції.

Готовий аеромобіль можна використовувати як звичайну іграшку, а також як модель для навчання. Оскільки для роботи такої іграшки не потрібні батарейки, у батьків не виникне додаткових витрат на покупку акумуляторів, окрім того, така іграшка повністю екологічна. Щоб іграшка почала рухатися, потрібно просто накачати повітря в пляшку-резервуар, надати прискорення.

Набори з робототехніки

Ще один цікавий набір — робот-охоронець. Готовий продукт — це сигналізація у вигляді робота, котра кріпиться до дверної ручки. В складі набору — посібник, інструкція, деталі. В процесі складання дитина не лише покращує знання робототехніки, покращує дрібну моторику, але й дізнається нові факти про електроніку, може відчути себе в ролі інженера.

Надзвичайно цікавим для дітей буде набір «Гідравлічна кіберрука». Після завершення складання всіх деталей дитина отримує робочу модель руки, котра працює за допомогою енергії води. У складеному вигляді рука імітує рухи людини — кожен суглоб згинається під різними кутами. Рука може стискатися в кулак, розкривати долоню. Керувати такою рукою дуже просто — досить натиснути чи потягнути, щоби активувати гідравлічну механічну передачу.

В магазині «Калейдоскоп» ви зможете обрати ідеальний набір з робототехніки для сина чи доньки. Адже це захоплення буде цікавим для дітей незалежно від статі.

 • STEM-конструктор Робопарк 12 в 1, CIC
  5

  «Покупка частинами» від monobank

  Для оформлення необхідно:
  1. Бути клієнтом monobank
  2. Мати встановлений на смартфоні додаток monobank

  3. Перевірити доступний ліміт на покупку частинами
  4. Мати доступний кредитний ліміт (для першого внеску, який буде списано в момент оформлення кредиту)

 • STEM-конструктор Гідравлічна кіберрука, CIC
  Відео
  5

  «Покупка частинами» від monobank

  Для оформлення необхідно:
  1. Бути клієнтом monobank
  2. Мати встановлений на смартфоні додаток monobank

  3. Перевірити доступний ліміт на покупку частинами
  4. Мати доступний кредитний ліміт (для першого внеску, який буде списано в момент оформлення кредиту)

 • Робот-скарбничка своїми руками, 4M
  Відео
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Політика конфіденційності.