НАЯВНІСТЬ АКТУАЛЬНА | ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ДО 14:00 ВІДПРАВКА В ТОЙ ЖЕ ДЕНЬ (крім неділі)
Укр
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Дитячі книги: прописи, вирізалки, перші уроки з письма та читання, книги для підготовки до школи

Фільтр
Ціна, грн
Наявність
Іконки
Видавництво
Автор
Мова видання
Вік
Сортування:
спочатку нові
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою

Великий асортимент книг для дошкільнят та дітей шкільного віку

Складно переоцінити значення книги в розвитку малюків. Починаючи з перших місяців життя, батьки читають книги, розповідаючи різноманітні історії. Коли малюк починає сідати, він уже може самостійно розглядати великі, яскраві малюнки в книгах. З п'яти років дітки можуть не лише розглядати малюнки, але й вчитися читати перші слова у книгах. У магазині «Калейдоскоп» ви можете дитячі книги купити в Україні, обравши необхідну саме вам тематику та сюжет.

Дитячі книги: прописи, вирізалки, перші уроки з письма та читання, книги для підготовки до школи

Користь читання книг дітям

Коли дорослий постійно читає малюку книжки — вдень чи на ніч, перед сном, то прищеплює любов до книжок на все життя. Дитина звикає, що найкращий різновид дозвілля — це читання книг, а не просиджування в гаджетах. Тут головне завдання батьків — обрати цікаві книжки, котрі захоплять уяву малюка, будуть цікавими згодом, коли дитина навчиться читати.

Книжка зміцнює зв'язок дорослий-дитина. В процесі читання виникає почуття близькості, зміцнює зв'язок між батьками та динною. Можна просто вкласти дитину спати, побажати гарних снів і вимкнути світло. Набагато тепліша атмосфера виникає, якщо перед сном прочитати декілька казочок.

Читання чудово збагачує словниковий запас. Доведено, що діти, котрим читають змалечку, починають раніше говорити, швидше конструюють складні речення.

Читання книжок стимулює появу цікавості, котра своєю чергою посилює бажання вчитися. Діти мотивовані на читання, хочуть вчитися, розгадувати прихований світ у книгах.

З книг діти виносять для себе приклади добра та зла, вчаться розуміти основи людських відносин.

Коли дитина захоплена слуханням цікавої історії, в неї зростає концентрація уваги, адже дитина зосереджено слухає іншого, а також вчиться не перебивати.

Процес читання розвиває пам’ять і творчі здібності. Коли малюк слухає книгу, то зберігає в пам'яті чимало деталей історії, котрі пізніше може використати для створення власних історій.

Розмаїття асортименту дитячих книг

Магазин «Калейдоскоп» пропонує увазі батьків креативні книги, котрі допоможуть у розвитку малюка, підготовці до школи. Зокрема ви можете обрати:

  • яскраві книжки з наліпками;
  • книги з прописами;
  • книги для освоєння математики;
  • книжки-активіті для школярів;
  • книги з іграми, що розвивають базові когнітивні навики.

Мають попит серед малюків книги з іграми, в котрих основними елементами виступають наліпки. Граючись із наліпками, малюки активно тренують дрібну моторику, розвивають нові нейронні зв'язки, котрі виникають під час виконання нової роботи.

Книги з розвивальними іграми представлені різноманітними тематиками: казки з єдинорогами, подорожі, час пригод. В такій книзі передбачено чотири види ігор – лабіринти, з'єднування точок, знайди відмінності, знайди і покажи.

Діткам 4-5 років можна обрати розвивальну книгу «Пишемо граючи», присвячену героям «Щенячого патруля». В такій грі представлені веселі та дуже цікаві завдання, в ході виконання яких дитина зможе вивчити букви англійського алфавіту.

Підготуватися до школи допоможуть ігрові зошити, присвячені вивченню письма, читання та математики. На одній сторінці розміщено одне заняття, котре дитина буде виконувати залюбки. Ілюстрації в зошитах зроблені чорно-білими, щоби малюк зміг їх розфарбувати.

Дитячі книги

Також батькам варто придбати книги-прописи — на сторінках розташовані цікаві завдання. На клітинках намальовані прості малюнки, елементи букв, котрі дитині потрібно продовжити. Такі завдання привчають дитину писати рівно в рядочок, не розтягуючи букви, навчають концентрації.

Школярам буде цікавою STEM книга-активіті, котра допоможе краще пізнати технології, математику та інженерію. В ході виконання завдань дитина засвоює потрібні базові знання з використання технологій, а також вчиться застосовувати їх на практиці.

Працівники магазину «Калейдоскоп» допоможуть підібрати цікаві та креативні книги для дошкільнят та дітей шкільного віку.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Політика конфіденційності.